Hírek
2016. Február 13. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vasárnap akadozik majd az e-matrica vásárlás
Részleges üzemszünet miatt a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer szolgáltatásai esetenként nem lesznek elérhetőek vasárnap este.
A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteki tájékoztatása szerint február 14-én 22.00 órától 23.30 óráig, a rendszer informatikai karbantartása idején nem garantált a sikeres vásárlás.
A karbantartás és a részleges üzemszünet érinti a mobilparkolást, valamint az e-matrica, és HU-GO viszonylati jegy mobilfizetéssel történő megvásárlását.
A rendszert működtető Nemzeti Mobilfizetési Zrt. az MFB-csoporthoz tartozó Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. leányvállalata. A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. 2014. július 1-től biztosítja a közterületi mobilparkolást, az elektronikus autópálya-matrica értékesítést, valamint a használatarányos útdíj-fizetést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
