Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2012. Május 17. 14:01, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

Videós segítség a bevallás elkészítéséhez

Videós segítség a bevallás elkészítéséhez

Közeledik a személyijövedelemadó-bevallás határideje. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal két kisfilmmel kíván segíteni a bevallások elkészítésében.

Ne feledjék, a magánszemélyek számára idén május 21-e a 1153 számú szja-bevallás elkészítésének és benyújtásának határideje!

Közeledik a személyijövedelemadó-bevallás határideje. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal két kisfilmmel kíván segíteni a bevallások elkészítésében. Az egyik film lépésről lépésre bemutatja, hogyan kell letölteni a nyomtatványt, a másik pedig egy átlagosnak mondható példán vezeti végig a nézőt a bevallás sorain. Így bemutatja, hogy akinek munkaviszonyból származó jövedelme, két gyermeke és önkéntes kölcsönös biztosító pénztári befizetése van, hogyan töltse ki a bevallást.

A filmeket az alábbi helyekről tölthetik le:

nyomtatvány letöltésének bemutatása itt
szja-bevallás kitöltése itt

Ne feledjék, a magánszemélyek számára idén május 21-e a 1153 számú szja-bevallás elkészítésének és benyújtásának határideje!

OrientPress Hírügynökség

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld

Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel

Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete

Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.

2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen

Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.

2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld

Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány

Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.