Hírek
2017. Július 24. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Villanyóra szekrénybe rejtette a kulcsot, de a tolvaj tudta ezt
Egy 55 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként a balassagyarmati nyomozók vasárnap, miután a gyanú szerint pénz lopott egy dejtári házból. Ehhez pedig a tulajdonos villanyóra szekrénybe rejtett kulcsát használta.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 55 éves dejtári férfi ellen. A nyomozás adatai alapján a gyanúsított vasárnap délelőtt az egyik dejtári családi házba - a villanyóra szekrényben elhelyezett kulccsal - bement, majd onnan készpénzt lopott el. Az 55 éves férfi ezt követően a családi házat bezárta, a kulcsot visszaakasztotta a tárolóhelyére és távozott a helyszínről. A rendőrök a széleskörű adatgyűjtés eredményeképp a bejelentést követően beazonosították, elfogták és a rendőrkapitányság épületébe előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható helyi lakost.
A nyomozók a férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

