Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2019. Április 07. 14:54, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Vízvezeték-szerelőnek kiadva magukat vittek el kétmilliónyi ékszert

Vízvezeték-szerelőnek kiadva magukat vittek el kétmilliónyi ékszert

Egy testvérpár kétmillió forint értékben lopott ékszereket egy belvárosi idős asszonytól.

Két férfi január 31-én délelőtt becsöngetett egy V. kerületi idős asszonyhoz, majd vízvezeték-szerelőnek kiadva magukat közölték, hogy a mosogatót meg kell javítani, mert az áztatja az alatta lévő szomszédot. A sértett beengedte őket, és amíg az egyik férfi elterelte a figyelmét, a másik ellopta a lakásban lévő ékszereket.

A nyomozók az adatgyűjtés és a kamerafelvételek alapján azonosították az elkövetőket, akik közül a 31 éves ercsi G. Ferenc egy korábbi eljárásból kifolyólag a büntetés-végrehajtási intézetben tölti büntetését. Testvérét, a 42 éves G. Istvánt a BRFK V. kerületi Rendőrkapitányság nyomozói április 3-án fogták el ercsi házában. A férfit elfogását követően előállították az V. kerületi Rendőrkapitányságra, ahol lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Címkék: ékszer, csaló, Ercsi, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát

Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.