Hírek
2011. Augusztus 16. 07:41, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Zsebre vágja a Motorolát a Google
12, 5 milliárd dollárt fizetne a Motorola mobil kommunikációs részlegéért, a Motorola Mobility-ért a Google – jelentette be hétfőn az óriásvállalat. A megvásárolt részleg ugyanakkor nem veszíti el önállóságát.
Az informatikai mamutcég darabonként 40 dollárt veszi meg a Motorola részvényeit, összességében 12,5 milliárd dollárt fordítva a főként telefonokat gyártó részlegre. A Motorola Mobility az új tulajdonos ellenére sem olvasna be a Google-be, hanem önálló vállalati egységként üzemelne tovább; a teljes tranzakcióra legékésőbb 2012 végéig kerül sor – tközölte a hirado.hu.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
