2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 10. 07:15, szombat | Sport

Megvan Babos „kabalasikere”!

Egyesben bejutott a negyeddöntőbe Babos Tímea az Irapuatóban zajló ITF-tornán, úgy, hogy mindössze egy gémet veszített a mexikói Ximena Hermosóval szemben.

2012. Március 07. 07:21, szerda | Sport

Nagy csatában Babos-siker párosban

Megszerezte első győzelmét az irapuatói ITF-tornán Babos Tímea, aki párosban a portugál Maria Joao Köhler oldalán már negyeddöntős.

2012. Március 06. 07:19, kedd | Sport

Babos a legjobb magyar a WTA-nál

A WTA legfrissebb, március 5-én kiadott világranglistáján Babos Tímea a legelőkelőbb helyen jegyzett magyar játékos. A Felix Promotionnel együttműködő játékos a 68. helyen áll, tartva a múlt héten elért karrierrekordját.

2012. Március 04. 07:11, vasárnap | Sport

Tenisz: Rotterdam után Dubaiban sem talált legyőzőre Federer

Roger Federer nyerte meg Dubaiban a férfi tenisztornát, miután a fináléban 7:5, 6:4-re legyőzte a brit Andy Murray-t. A svájci teniszező így sorozatban második tornagyőzelmét aratta, két héttel ezelőtt Rotterdamban.

2012. Március 03. 07:19, szombat | Sport

Murray Dubaiban visszavágott Djokovicsnak

Andy Murray és Roger Federer jutott be a dubai kemény pályás férfi tenisztorna döntőjébe.

2012. Február 29. 14:19, szerda | Sport

Tenisz: Arn Gréta nem bírt Gallovits-Hall Edinával Acapulcóban

A múlt heti monterreyi tornán elődöntőig jutó Arn Gréta az acapulcói verseny első fordulójában a romániai Gallovits-Hall Edinával csapott össze, és két játszmában elveszítette a mérkőzést.

2012. Február 27. 14:15, hétfő | Sport

Áttörés: Babos Tímea megnyerte a monterreyi WTA-tornát!

Babos Tímea nyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a fináléban két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. Így első WTA győzelmét aratta.

2012. Február 25. 07:09, szombat | Sport

Babos újabb magaslatot hódított meg

Remek teljesítménnyel, életében először aktuális Top 50-es játékost megverve bejutott a Monterreyben zajló WTA-torna elődöntőjébe Babos Tímea.

2012. Február 23. 07:19, csütörtök | Sport

Győzelemmel a legjobb százban

Babos Tímea fölényes győzelemmel kezdte meg szereplését a mexikói Monterreyben zajló WTA-tornán, és sikerének köszönhetően minden bizonnyal bekerül a világ 100 legjobb játékosa közé.

2012. Február 22. 14:17, szerda | Sport

Tenisz: Arn Gréta legyőzte kínai ellenfelét a monterreyi első körben

A hatodik kiemelt Arn Gréta 73 perc alatt 6:1, 6:4-re legyőzte a kínai Csang Su-ajt a mexikói Monterreyben zajló női tenisztorna első fordulójában, így továbbjutott a következő körbe, akárcsak Babos Tímea.

2012. Február 20. 14:19, hétfő | Sport

Babos a legjobb 100 küszöbén

A remek bogotái szereplés hatására Babos Tímea a 107. helyre jött fel a WTA világranglistáján, és egy jó monterreyi szerepléssel már a jövő hétfőn betörhet a Top100-ba.