Hírek

2012. Szeptember 03. 13:29, hétfő | Helyi sport

Elnyerték a Vándorkupát

Harmadszor győzött a Szén Kupán a Galla Trade csapata

Hetes rúgásokkal dőlt el ma a VI. Szén Kupa labdarúgó torna a Jubileum Parkban. Az első két helyért a Galla Trade és a Környe SE játszott, 2-2-es döntetlen után hetes rúgásokkal az előbbi csapat nyerte a tornát.

A kupán 10 csapat indulhatott, 3. helyezett AGC, 4. helyezett a Sanmina SCI csapata lett.

A serlegeket Németh Péter, a PTSE elnöke adta át a győzteseknek. A vándorkupát Vasas Mihály, a Bányaipari Dolgozók Szakszervezetének elnöke nyújtotta át a háromszoros kupagyőztes Galla Tradenek, amelyet a csapat végleg megtarthat. Vasas Mihály külön megköszönte a részvételt a csapatoknak és elmondta, jövőre új kupát alapítanak.

A tornát a 62. Bányásznap alkalmából szervezte a Petőfi Tömeg- és Szabadidősport Egyesület és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.