SOLID Racing Team - Székesfehérvár Rallye - 2019.06.07-09. Számunkra különleges a Székesfehérvár rallye, egyrészt, mert csapatunk oszlopos tagja, Arnold fehérvári, másrészt -

2019. Június 06. 16:15, csütörtök |

Interjú Kronome Ákos autóversenyzővel a TAXI4 Székesfehérvár Rally előtt.

Az is csoda, hogy célba értünk!
2019. Június 03. 10:52, hétfő |

Túl van Csabi és Zsolti a 34. AMTK Velenje ralin, ahol sajna az eső, és a technikai gond sem segítette őket a jobb eredmény elérésében.

Célunk a célba érés volt!
2019. Június 03. 10:51, hétfő |

A CREDOBUS - MIKA Szemere-Buzitatető Rallye a Paket007 kupáért - Rallye3-as futam után, Gutai Marcell mesélt élete első raliversenyéről.

Bajnokok Ligája - Hat liverpooli a szezon keretében
2019. Június 03. 10:00, hétfő |

A szombati döntő után az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a Bajnokok Ligája-szezon álomkeretét, amelyben 20 játékos kapott helyet.

Dobogós helyen a Salzburgringen
2019. Május 30. 18:35, csütörtök |

Május utolsó hétvégéjén került megrendezésre a Swift Cup Europe második fordulója a Salzburgringen. Nagy Benjáminnal beszélgettem a versenyről.

Rally: Fogasy két legenda ellen
2019. Május 28. 05:00, kedd |

Fantasztikus volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid második napja a Mitropa Kupa negyedik futamán, a Velenje Ralin.

Sorozatban harmadszor Messi a legeredményesebb futballista Európában
2019. Május 26. 15:53, vasárnap |

Lionel Messi lett a labdarúgás történetének első játékosa, aki sorozatban három alkalommal nyerte meg az európai topbajnokságok legeredményesebb futballistájának járó Európai Aranycipőt.

Rally: Örülnék, ha esne!
2019. Május 24. 09:12, péntek |

A hétvégén ismét rali autóba ül Juhász Csabi, mégpedig testvérével, Zsoltival, és neki vág a 12 gyorsot magába foglaló 34. AMTK Velenje Ralinak.

Vizes küzdelem a bikával
2019. Május 24. 08:06, péntek |

Egy nagyon küzdelmes versenyhétvégét zárt a Gender Racing Team Ausztriában a Red Bull Ringen a bajnokság második fordulóján.