2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Ezüstérmek, bajnoki cím, pontszerzés és fakitermelési kísérlet a Mecsekben
2018. Október 27. 07:30, szombat |

A körülményekkel nem teljesen volt elégedett az East Motorsport csapata a Mecsek Rallye-n, de az ORB-s, valamint ORC-s párosok túlnyomó többsége megbirkózott a feladattal és kupákkal térhetett haza.

FIFA-világranglista - Élen a belgák, Magyarország hat helyet rontva 55.
2018. Október 25. 16:35, csütörtök |

A világbajnok Franciaországot megelőzve Belgium áll az élen a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) friss, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján.

Bronzérem a Mecsek Ralin
2018. Október 25. 08:33, csütörtök |

Pénteken a gépátvétel után a Pécs Pláza parkolójában kialakított pályán kezdődött Kronome Ákos pilótának, és Molnár Zsolti navigátornak az 52. Mecsek Rally. Ákost kérdezem a verseny után.

Pénteken tárgyalnak a Konföderációs Kupa megszüntetéséről
2018. Október 24. 08:28, szerda |

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) tanácsa pénteken tárgyal a Konföderációs Kupa megszüntetéséről.

Lionel Messi három hétig nem futballozhat
2018. Október 21. 10:02, vasárnap |

Lionel Messi három hétig nem léphet pályára az FC Barcelona labdarúgócsapatában, mert a jobb karjában eltört egy csont.

Győzelem a Mecsek Ralin
2018. Október 20. 07:09, szombat |

Interjú Fazekas András csapatvezetővel a hétvégi sikeres Mecsek Rali után.

Rally: Nincs veszíteni valónk!
2018. Október 20. 06:16, szombat |

Interjú Juhász Csaba raliversenyzővel a hétvégi 44. Kassa Rali előtt.

Elsőre második hely a Mecsek Ralin
2018. Október 18. 07:35, csütörtök |

Elsőbálozóként, úgy gondolom, hogy Gergő sikeres versenyt tudhat Szabó Krisztián navigátorával és csapatával maga mögött az 52. Aquaprofit Mecsek Rallye után. Vele készítettem interjút a verseny után.

Bajnoki cím ezüstök és futamgyőzelmek
2018. Október 17. 07:40, szerda |

A Gender Racing egy bajnoki címet két bajnoki ezüstérmet és több futamgyőzelmet begyűjtve zárta az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági Országos Bajnokság 2018-as versenyszezonját,

A magyar amerikaifutball-válogatott nyerte a Three Nations Cupot
2018. Október 15. 07:19, hétfő |

A magyar amerikaifutball-válogatott 23-15-re legyőzte a vendég cseh csapatot, ezzel megnyerte a Three Nations Cupot, amelynek harmadik szereplője Szlovákia együttese volt.

Rally: Szeretnénk minél előrébb végezni
2018. Október 12. 14:28, péntek |

A hétvégén, a Mecsek Ralin indul a jól megszokott Skoda Fabia-val a Kronome - Molnár páros. Ákossal készítettem interjút.

Tóth Ricsi és a Dömsödi Autocross
2018. Október 12. 11:06, péntek |

Villáminterjú Tóth Ricsi autocross versenyzővel a hétvégi VLG - Meinhart Kup előtt.