2024. július 19, péntek - Emília

Hírek | Sport

Hamilton győzött a Hungaroringen és növelte előnyét
2018. Július 29. 18:24, vasárnap |

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi, 33. Forma-1-es Magyar Nagydíjat,

Hamiltoné a pole pozíció az esős időmérőn a Hungaroringen
2018. Július 28. 17:46, szombat |

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a 33. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, amelyet zuhogó esőben rendeztek meg a Hungaroringen.

Rally: A cél túlteljesítve!
2018. Július 27. 07:27, péntek |

Interjú Juhász Csaba rallyversenyzővel a hétvégi Olasz ERC futam után.

Deschamps és Zidane is szerepel a FIFA Év edzője jelöltjeinek listáján
2018. Július 25. 07:05, szerda |

Didier Deschamps és Zinédine Zidane is szerepel a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) Év edzője jelöltjeinek listáján.

Cristiano Ronaldo marketingértéke nagyobb, mint bármely más futballistáé
2018. Július 23. 07:25, hétfő |

A 33 éves portugál labdarúgó, Cristiano Ronaldo hozzáadott marketingértéke lényegesen nagyobb, mint bármely más futballistáé és e mögött rengeteg háttérmunka van

Rally: Eredményes volt a teszt!
2018. Július 21. 10:21, szombat |

Kertész Krisztián - Sztrakon Bence Opel Astra OPC - FA-ZE Tyre Repair Kft. MARB Delta Hungária Építő Északi Régió 6. futam. Credobus Build IT MARB futam a Vízió Dimenzió Kupáért

Rally: Cél, hogy teljesítsük a versenyt!
2018. Július 20. 08:00, péntek |

Interjú Juhász Csabi rally versenyzővel a következő ERC futam előtt.

Hamilton és a Mercedes szerződést hosszabbított
2018. Július 19. 16:01, csütörtök |

A Forma-1-es Mercedes csapat 2020-ig meghosszabbította négyszeres világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton szerződését.

Súlyos vereséget szenvedettek az olaszoktól pólósaink az Eb-n
2018. Július 19. 07:24, csütörtök |

Magyar férfi vízilabda-válogatott súlyos, 12-5-ös vereséget szenvedett az olasz csapattól a Barcelonában zajló Európa-bajnokság szerdai csoportrangadóján.

Cristiano Ronaldo történelmet akar írni a Juventusszal
2018. Július 17. 07:25, kedd |

Cristiano Ronaldo történelmet akar írni új együttesével, a Juventus labdarúgócsapatával.

Egy vagyont kap a világbajnok - Itt a többiek jutalma is
2018. Július 16. 07:40, hétfő |

Az aranyérem mellé 38 millió dollárt (10,6 milliárd forint) kap az oroszországi labdarúgó-világbajnokság győztese.

Másodszor világbajnok Franciaország
2018. Július 15. 19:00, vasárnap |

Története során másodszor nyert labdarúgó-világbajnokságot Franciaország azzal, hogy az oroszországi vb moszkvai döntőjében 4-2-re legyőzte Horvátországot.