2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Michelisz másodikként zárta a túraautó-vb idényét
2017. December 02. 09:32, szombat |

Michelisz Norbert második helyen zárta a túraautó-világbajnokságot, miután az utolsó versenyhétvége, a Katari Nagydíj pénteki második, fő futamán nyolcadik helyen ért célba, míg az éllovas Thed Björk negyedik lett.

Törzsszurkoló és nyolcéves úszó kapta az első Fradi Fair Play-díjat
2017. December 01. 05:00, péntek |

Első alkalommal adták át a Fradi Fair Play-díjakat, amelyeket Patlók Olivér, a klub nyolcéves úszója, valamint Kékesi József törzsszurkoló vehetett át a csütörtöki gálán.

A vb-címért száll harcba Michelisz Norbert
2017. November 30. 11:11, csütörtök |

Michelisz Norbert 6,5 pontos hátrányból várja a túraautó-világbajnokság utolsó, Katari Nagydíját, melyet péntek este rendeznek.

Rally: Hatalmas élmény az új Hyundai i20 R5!
2017. November 29. 09:04, szerda |

Az abszolút 6. helyre kormányozta a Ritmus ASE párosa, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely a számára új Hunday i20 R5-öt, a nagyon erős mezőnyben a 8. Rallye Show Santa Domenicán.

Hat-hét csapatkapitányra van szükség Leekens szerint a válogatottban
2017. November 27. 19:46, hétfő |

Georges Leekens szerint a magyar labdarúgó-válogatottnak vezérekre, \"hat-hét csapatkapitányra\" van szüksége ahhoz, hogy sikeres legyen a jövőben.

Messi új szerződést írt alá az FC Barcelonával
2017. November 27. 07:27, hétfő |

Lionel Messi új szerződést írt alá az FC Barcelonával, az ötszörös aranylabdás argentin labdarúgó 2021-ig kötelezte el magát spanyol klubcsapatához.

Bottas nyerte a szezonzárót – vb-végeredmény
2017. November 26. 17:56, vasárnap |

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a vasárnapi szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíjat.

Bottasé az első rajtkocka az idei zárófutamon
2017. November 25. 15:48, szombat |

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es szezonzáró Abu-Dzabi Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi versenyen ő indulhat majd az első rajtkockából.

Rally: Év végi meglepetés!
2017. November 24. 15:55, péntek |

A Mitropa Kupa éves 3.helye után úgy döntött a Ritmus ASE párosa, Várkonyi Szabolcs-Makai Gergely, hogy meglepi magát az általa nagyon kedvelt Rallye Show Santa Domenicára és kipróbál egy R5-ös autót.

Győzelem az Eger Rallyn!
2017. November 24. 09:15, péntek |

Interjú Velezdi Eszter navigátorral az Eger Rally után. Kertész Krisztián - Velezdi Eszter Opel Astra OPC - Just Car Transport Kft. CREDOBUS Eger Rallye 2017 - 2017.11.03-05.

Tízmillióra súlyosbították a Ferencváros büntetését
2017. November 24. 07:19, péntek |

A Magyar Labdarúgó Szövetség fellebbviteli bizottsága csütörtökön 10 millió forintra súlyosbította a Ferencváros pénzbüntetését a Debreceni VSC elleni bajnoki találkozón történt rendbontás miatt.

Nincs ellenjelöltje Jean Todtnak a FIA elnöki posztjáért
2017. November 22. 19:02, szerda |

Nincsen másik jelölt Jean Todt mellett a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöki tisztségéért, így várhatóan harmadik ciklusát kezdheti meg a szervezet élén.