2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Tóth Sándor és a Dömsödi Autocross
2017. Október 12. 17:05, csütörtök |

Interjú Tóth Sándor Autocross versenyzővel a II. Levianus Kupa Autocross verseny előtt, aki már harmincnyolc éve versenyzik autocross futamokon.

Taskó Rodrigó és a KZ Invest Kupa
2017. Október 12. 15:35, csütörtök |

Beszélgetés a nézők kedvencével, egy igaz showman-nal Rodrigóval az október 15-én debrecenben megrendezendő KZ Invest Kupa autós salakpályás körverseny előtt.

Kurucz Péter és a Dömsödi Autocross
2017. Október 11. 18:53, szerda |

Kurucz Péter - VW Golf IV. 1.9 TDi 4x4. II. Levianus Kupa Autocross OB - Zóna - Szlovák bajnoki és Amatőr futam. 2017.10.14-15. - Dömsöd

Feröer elleni győzelemmel lett harmadik a Storck-csapat
2017. Október 11. 07:24, szerda |

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 1-0-ra legyőzte a Feröer-szigetek csapatát, így megtartotta harmadik helyét a világbajnoki selejtezőcsoportban.

Magyar-feröeri - Storck: nem vehetik el tőlünk a harmadik helyet
2017. Október 10. 07:17, kedd |

Bernd Storck szövetségi kapitány optimistán tekint a magyar labdarúgó-válogatott utolsó, keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyen Feröer-szigetek csapatát fogadja a Groupama Arénában.

Egy dobogós hellyel elégedett lennék!
2017. Október 09. 13:57, hétfő |

Interjú Tarcali Ádám rallyversenyzővel a KZ Invest Kupa előtt.

Visszavonult a válogatottságtól Nagy László
2017. Október 09. 10:40, hétfő |

Nagy László visszavonul a válogatottságtól - döntését a csapatkapitány a Magyar Kézilabda Szövetség hétfői sajtótájékoztatóján jelentette be.

Fordulatokban \
2017. Október 08. 15:00, vasárnap |

Fordulatokban \"gazdag\" verseny

Interjú Palotás Péter pilótával a Dargov-Dubiny Autocross OB - Zóna verseny után, ami igencsak fordulatokban \"gazdag\" volt.

Hamilton nyert, Vettel kiesett, közel a vb-győzelem
2017. Október 08. 09:12, vasárnap |

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel kiesett.

Svájci-magyar - Sima vereség Bázelben
2017. Október 08. 08:15, vasárnap |

A magyar labdarúgó-válogatott 5-2-re kikapott Svájc vendégeként a világbajnoki selejtezősorozat kilencedik fordulójának szombati játéknapján.

Végre győzelem!
2017. Október 08. 07:00, vasárnap |

Hosszú idő után sikerült eredményesen befejezni egy komoly versenyt a Szilágyi-Váradi párosnak.