2024. július 20, szombat - Illés

Hírek | Sport

Kis szünet után új autóval!
2017. Augusztus 02. 17:57, szerda |

A május végi Velenje Rallye óta nem indult sehol a Várkonyi-Makai páros, az olasz Mitropa versenyét végül hosszas mérlegelés után kihagyták.

Cél a tisztes célba érés
2017. Augusztus 02. 12:54, szerda |

Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 INT. M6LOG Baranya Kupa - 2017.08.04-06. Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a verseny előtt.

Kemény harcokra kell számítani
2017. Augusztus 02. 12:52, szerda |

Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Túrkeve - 2017.08.05-06. Levianus Motorsport Interjú Palotás Péter pilótával a Túrkevei OB - Zóna autocross verseny előtt.

Neymar eszméletlen összegért eligazol a Barcelonából
2017. Augusztus 02. 10:52, szerda |

Neymar, az FC Barcelona labdarúgója közölte csapattársaival, hogy a Paris Saint-Germainhez szerződik.

Ismét megbüntették az Újpestet
2017. Augusztus 02. 05:00, szerda |

Egyedül az Újpest FC kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságától az élvonal harmadik fordulója után.

Minden jegy elkelt a magyar-portugál meccsre
2017. Augusztus 01. 07:20, kedd |

Minden jegy elkelt a magyar labdarúgó-válogatott szeptember 3-i világbajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyen az Európa-bajnok Portugália lesz a vendég a Groupama Arénában.

Hosszú Katinka negyedszer világbajnok 400 méter vegyesen
2017. Július 31. 05:00, hétfő |

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.

Így áll a Magyar Nagydíj után a Forma-1 világbajnoki pontversenye

A vasárnapi 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása:

Vettel nyert a Hungaroringen és növelte az előnyét összetettben
2017. Július 30. 16:33, vasárnap |

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel 14 pontra növelte az előnyét összetettben a most negyedik Lewis Hamiltonnal szemben.

A Hungaroringen is jól érzékelhető, hogy új tulajdonos irányítja az F1-et
2017. Július 30. 05:00, vasárnap |

A 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj mogyoródi paddockjában és a célegyenesben található Gold Tribün mögötti területen is látványos és jól érzékelhető, hogy új tulajdonos \"vette át a hatalmat és az irányítást\".

Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 30. 00:11, vasárnap |

Világbajnoki ezüstérmes lett Budapesten a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 8-6-ra kikapott a horvátok legjobbjaitól a szombat esti döntőben.

Vettelé az első rajtkocka, Hamilton csak negyedik
2017. Július 29. 19:36, szombat |

A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.