Tóth József - Tóth Tímea Lada 2107i - HBRK ASE 5. Revo-Tec Rally a PENTA Kupa

Végre olyan teljesítménnyel rukkolt elő a Ritmus ASE párosa a 7. Santa Domenica Rallye Show-n, amit régóta várt magától a Várkonyi-Makai duó pilóta tagja, de valahogy nem akart jönni.

2016. November 30. 09:17, szerda |

Lemondott Gyárfás Tamás, a Magyar Úszó Szövetség elnöke.

Rosberg az F1 új világbajnoka – Hamilton nyerte az Abu-Dzabi Nagydíjat
2016. November 27. 16:39, vasárnap |

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte az idei Forma-1-es világbajnokságot, miután a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjon másodikként ért célba háromszoros vb-győztes csapattársa, a brit Lewis Hamilton mögött.

Női kézilabda Kárpát Kupa - Döntőben a magyar válogatott
2016. November 27. 04:00, vasárnap |

A jövő vasárnap kezdődő svédországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 30-26-ra legyőzte a hollandok B-csapatát a kolozsvári Kárpát Kupa felkészülési torna szombati elődöntőjében.

Negyedikként zárta a szezont Michelisz Norbert
2016. November 26. 14:43, szombat |

Michelisz Norbert előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei utolsó, katari állomásán, így negyedikként zárta a sorozatot.

MLSZ: Nagyon jó évet zárt a magyar labdarúgás
2016. November 26. 05:00, szombat |

Nagyon jó évet zárt a magyar labdarúgás a hazai sportági szövetség (MLSZ) elnöke, Csányi Sándor szerint.

Nagy Benjámin: Fény az alagút végén!
2016. November 23. 08:13, szerda |

Tartalmas 2016-os évet tudhat maga mögött Nagy Benjámin gokart és autóversenyző. Gokart CEE, CEZ, International Open Cup, OB, Morva kupán mint gokart és az FRT.HU kupán mint autóversenyző vett részt.

Autósport: kezdődnek a bulik!
2016. November 23. 07:42, szerda |

Bár nem volt annyira sikeres az évük, mint szerették volna, most már a jövő évi felkészülés jegyében vesz részt a Ritmus ASE csapata a „szokásos” év végi versenyeken.

Akár újra lehet még szövetségi kapitány Benedek Tibor
2016. November 22. 07:53, kedd |

Jelenleg nem tudja, lesz-e még magyar szövetségi kapitány Benedek Tibor, aki január 1-től az Újpest vízilabdaklubjának szakmai igazgatójaként dolgozik majd.

FIFA-gála - Nyilvánosságra hozták a Puskás-díj jelöltjeit
2016. November 22. 05:00, kedd |

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) hétfőn nyilvánosságra hozta az év legszebb góljáért járó Puskás-díj idei tíz jelöltjét.