Tihanyi Sándor: Ez a 33. augusztus 20-ám
2016. Augusztus 09. 08:12, kedd |

Augusztus 20-án, szombaton 16 órától újra felbőgnek a motorok a debreceni salakarénában, ahol 41. alkalommal rendezik meg a Debrecen Nagydíjat!

Ismét versenyben!
2016. Augusztus 09. 07:21, kedd |

Május eleje, az Opatija Rallye óta nem indult versenyen a Ritmus A.S.E. párosa, Várkonyi Szabolcs és Csányi Botond.

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők
2016. Augusztus 09. 07:19, kedd |

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Rio 2016 - A hétfői magyar mérleg
2016. Augusztus 09. 07:17, kedd |

A magyar versenyzők hétfői eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 – újabb magyar arany, ezúttal is Hosszú Katinka lett bajnok
2016. Augusztus 09. 07:16, kedd |

Hosszú Katinka a 400 méter vegyesen aratott diadala után a 100 méter hát hétfői fináléjában is aranyérmet nyert a riói olimpián.

Rio 2016 - Döntetlen az ausztrálok ellen a férfi vízilabdatornán
2016. Augusztus 08. 19:45, hétfő |

Második mérkőzésén is döntetlennel zárt a magyar férfi vízilabda-válogatott a riói olimpián.

Útban a bajnoki cím felé
2016. Augusztus 08. 14:23, hétfő |

SOLID Racing Team – Székesfehérvár Rallye 2016. 07. 29-31. Merencsics Árpád - Szemmelroth Anetta, Suzuki Swift Gti MK1

Rio 2016 - ma újabb magyar éremesélyek
2016. Augusztus 08. 07:46, hétfő |

A hétfői versenynapon több sportágban is éremszerzési eséllyel versenyeznek majd a magyarok a riói olimpián.

Rio 2016 - A vasárnapi magyar mérleg
2016. Augusztus 08. 07:41, hétfő |

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 - Michael Phelps a 19. aranyérmét nyerte
2016. Augusztus 08. 07:40, hétfő |

Az amerikai négyes győzött a férfi 4x100 méteres gyorsváltóban a riói olimpián, a stafétának tagja volt minden idők legeredményesebb olimpikonja, Michael Phelps, aki 19. ötkarikás aranyérmét nyerte.

Megvan Dzsudzsák Balázs új csapata – sokat nem látjuk majd
2016. Augusztus 07. 14:18, vasárnap |

Az egyesült arab emírségekbeli al-Vahda labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Dzsudzsák Balázs, a nyári franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyar válogatott csapatkapitánya.

Újabb arany: Hosszú Katinka világcsúccsal nyert 400 méter vegyesen
2016. Augusztus 07. 07:31, vasárnap |

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.