2024. július 21, vasárnap - Dániel

Hírek | Sport

Hétméteresekkel elbukta a BL-döntőt a Veszprém
2016. Május 30. 07:37, hétfő |

A 46. percben kilenc góllal vezető MVM Veszprém drámai végjátékban, hosszabbítás után hétméteres párharcban 39-38-ra elveszítette a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni döntőjét a lengyel Kielcével szemben.

Monacói Nagydíj - Hamilton idén először győzött
2016. Május 29. 16:29, vasárnap |

A címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíjat vasárnap, ezzel idénybeli első sikerét ünnepelhette.

Büntetőkkel a Real Madridé a BL-trófea
2016. Május 28. 23:42, szombat |

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2015/16-os kiírását: a királyi gárda a sorozat döntőjében városi riválisát, az Atlético Madridot győzte le az 1-1-es rendes játékidőt és hosszabbítást követően 11-esekkel.

Már biztos: José Mourinho ül a Manchester United kispadjára
2016. Május 27. 11:57, péntek |

Hivatalosan is bejelentették, hogy José Mourinho lett a Manchester United labdarúgócsapatának új vezetőedzője.

Kis Ádám: Bizakodva szállok harcba
2016. Május 27. 11:22, péntek |

Kis Ádám és Csapata május utolsó hétvégéjét a németországi Seelow városában lévő autocross pályán tölti.

EURO-2016 - Németh Krisztián: el kell hinnünk, hogy van esélyünk
2016. Május 24. 07:48, kedd |

Németh Krisztián, a magyar labdarúgó-válogatott támadója szerint el kell hinniük, hogy van esélyük a jó szereplésre a június 10-én kezdődő franciaországi Európa-bajnokságon.

Kis Ádám: Szeghalmon támadunk!
2016. Május 20. 11:54, péntek |

Autocross Országos bajnoki Futam 2016.05.15. - Szeghalom Kis Ádám - Mitsubishi Colt EVO Levianus Motorsport

Bütösi Zsolt: Murvára fel!
2016. Május 20. 10:41, péntek |

Zsolti a sikeres Miskolc Rally után, az Iseum murva rallyn vesz részt navigátorával Radványi Józseffel.

Juhász Csaba: A biztos célba érést tartjuk szem előtt!
2016. Május 20. 09:25, péntek |

Juhász Csaba és csapata a hétvégén a 31. Velenje Rally-n vesz részt, ahol ismét eső várható. Az esős versenyeken szerzett és jó hely ismeretei révén szeretnének \"gyorsan\" célba érni!

Rallycross Parádé – minden, mi szem-szájnak ingere…
2016. Május 19. 10:05, csütörtök |

A május 15-16-i versennyel méltó módon ünnepelték meg a versenyzők a Rabócsiring 20. születésnapját, hiszen a Pünkösdi Rallycross Parádé hihetetlen küzdelmeket hozott minden kategóriában.

Kohári Zoltán: Bíztató, amit a Predátor produkált
2016. Május 19. 09:15, csütörtök |

Rögtön dobogóra álhatott új autójával megvívott első közös versenyén a Tomracing Motorsport pilótája a Drag Országos Bajnokság második, kiskunlacházi fordulójában

Európa Liga - Sorozatban harmadszor a Sevilláé a trófea
2016. Május 19. 07:48, csütörtök |

A legutóbbi két kiírás győztese, a Sevilla nyerte a labdarúgó Európa Ligát, mivel a bázeli döntőben 3-1-re verte a Liverpoolt.