2024. július 17, szerda - Endre, Elek

Hírek | Sport

FiaSko Sportegyesület a Rallye sportban
2023. Július 17. 14:35, hétfő |

Villáminterjúk a FiaSko Sportegyesület egyes versenyzőivel a teljesség igénye nélkül.

A Zalaegerszeg legyőzte az Union Berlint
2023. Július 16. 09:06, vasárnap |

A Magyar Kupában címvédő Zalaegerszeg labdarúgócsapata házigazdaként 3-2-re legyőzte a Bajnokok Ligája-csoportkörös német Union Berlint a szombat délutáni felkészülési mérkőzésen.

Egy jót teszteltünk a Roma Rally-ra
2023. Július 14. 10:39, péntek |

A Casentino ralin járt a Juhász Csaba - Pásztor Tamás ralipáros. Csabival beszélgetek.

Atlétikai ob - Németh Balázs szerint sikeres volt a vb tesztversenye
2023. Július 10. 06:00, hétfő |

Sikeresnek ítélte meg a Nemzeti Atlétikai Központban rendezett 128. atlétikai országos bajnokságot Németh Balázs, a világbajnokságot szervező Budapest 2023 Nzrt. vezérigazgatója.

Brit Nagydíj - Verstappen Silverstone-ban is legyőzhetetlen volt
2023. Július 09. 19:05, vasárnap |

A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat Silverstone-ban, és tovább növelte az előnyét az összetett élén.

Női Giro d\'Italia - Vas Kata Blanka sprintbefutót nyert
2023. Július 09. 08:13, vasárnap |

Vas Kata Blanka nyerte sprintbefutóban a női Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny nyolcadik szakaszát.

Kékszalag - A gyorsasági versenyen is az MLS Raiffeisen Fifty-Fifty győzött
2023. Július 08. 08:37, szombat |

Az 55. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat csütörtökön rekordidővel megnyerő MLS Raiffeisen Fifty-Fifty győzött az Audi Speed Challenge-en is.

Varga Csaba: különös kihívást jelentett a Nanga Parbat megmászása
2023. Július 08. 08:36, szombat |

Különös kihívást jelentett a Nanga Parbat megmászása - mondta el Varga Csaba az MTI-nek pénteken, miután megérkezett a budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.

Irány a Casentino Rally!
2023. Július 07. 00:55, péntek |

Juhász Csaba az Mecsek rali után, Pásztor Tomi navigálásával indul egy Peugeot 208 R4-el a 43. Rally Internazionale del Casentino-n.

Pár nap és kezdődik az ALLSTARS#11
2023. Július 06. 20:11, csütörtök |

Készítsd a naptejet meg a sapkát mert egésznap lett mit nézni!

Kékszalag - Elrajtolt a mezőny Balatonfüredről
2023. Július 06. 11:49, csütörtök |

A csütörtök reggeli viharos időjárás miatt kétórás halasztással, az eredetileg tervezett 9 óra helyett 11 órakor elrajtolt az 55. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről.

Egy ablaktörlő tette tönkre Benyó Máté höljesi hétvégéjét
2023. Július 05. 22:49, szerda |

Svédországban folytatódott a 2023-as Rallycross EB. Benyó Máté, a Korda Racing versenyzője számára sokáig úgy tűnt, hogy visszatalál a sikerek útjára, ám Höljesben is jött a fekete leves egy ablaktörlő képében.