2023. Május 24. 23:54, szerda |

A Velenje Rally visszavárja a Juhász Csaba - Juhász Zsolt ralipárost.

Vilo remek teljesítménye Viterboban
2023. Május 24. 10:35, szerda |

Viterboban került megrendezésre a Trofeo Italy 3. fordulója, ahol a Humda Academy pilótája remek teljesítményt nyújtott EasyKart 100 kategóriában.

Kecskeméti újonc Marco Rossi keretében
2023. Május 23. 14:00, kedd |

Szalai Gábor, a Kecskemét védője személyében egy újoncot is meghívott a júniusi Európa-bajnoki selejtezőkre készülő keretébe Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Jégkorong-vb - Hajszálon múlt a cél elérése
2023. Május 23. 06:49, kedd |

Hajszálon múlt a magyar jégkorong-válogatott számára, hogy teljesítse kitűzött célját, és bennmaradjon a 16 csapatos elitben a világbajnokságon.

Magyar válogatott - Jövő csütörtöktől lehet jegyeket vásárolni a júniusi Eb-selejtezőkre
2023. Május 20. 07:18, szombat |

Jövő csütörtöktől lehet jegyeket vásárolni a magyar labdarúgó-válogatott soron következő Európa-bajnoki selejtezőire.

Kézilabda: A negyeddöntőben búcsúzott a Veszprém
2023. Május 19. 07:35, péntek |

A Telekom Veszprém nem jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, mivel 31-27-re kikapott a lengyel Kielce otthonában a negyeddöntő csütörtöki visszavágóján, így 60-56-ra elveszítette a párharcot.

Az első verseny a második hazai pályán
2023. Május 17. 11:30, szerda |

A világ egyik legszebb és legizgalmasabb versenypályáján Michl Olivér motiváltan várja a következő versenyhétvégét az új ACCR Formula4 bajnokságban a másik hazai pályáján a RedBull Ringen.

A hosszabbításban győzött a hoki válogatott a franciák ellen - Videóval
2023. Május 17. 06:46, szerda |

A magyar jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a francia csapatot a világbajnokság 3. fordulójának keddi játéknapján, Tamperében.

Fergeteges szezonnyitás, brutális csaták
2023. Május 16. 11:05, kedd |

Lezajlott a Drift Games hétvégéje, ekkorát ritkán szól a RabócsiRing

Remekelt a Sachsenringen Kovács Bálint!
2023. Május 15. 22:49, hétfő |

Az IDM szezonnyitóján máris bekerült a legjobbak közé!

Szoboszlai: meglátjuk, mit történik a nyár után
2023. Május 15. 13:19, hétfő |

Nem mondott konkrétumokat esetleges átigazolásával kapcsolatban Szoboszlai Dominik, az RB Leipzig futballistája azután, hogy győztes gólt szerzett a Werder Bremen elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésen.

Eldőlt: Kiesett a Vasas az NB1-ből
2023. Május 13. 16:42, szombat |

A Vasas hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a kupagyőztes Zalaegerszeggel a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati nyitómérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a szezon végén búcsúzik az élvonaltól.