2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

Kedvenc gyorsaságim az Oroszlány - Kőhányás!
2021. Augusztus 28. 12:02, szombat |

Két hónapja nem ült versenyautóban. Utoljára a Mecsek ralin versenyzett Pásztor Tomival, ahol épp, hogy lemaradtak a dobogó legfelső fokáról. Most a kétnapos verseny alatt 11 gyorsasági szakasz vár rájuk.

Bronzérmet szerzett Szvitacs Alexa a paralimpián
2021. Augusztus 28. 11:48, szombat |

Bronzérmes lett szombaton az asztaliteniszező Szvitacs Alexa az S9-es kategóriában a tokiói paralimpián.

F3-al hazai pályán
2021. Augusztus 27. 15:02, péntek |

Hazai pályán győzelemmel debütált az F3-asban a GRT régi-új bajnoka a Slovakia Ringen.

Kiszurkolta az olimpiai aranyat kedvesének Lucz Dóra
2021. Augusztus 26. 18:02, csütörtök |

Sűrű, de eredményes időszakon van túl Lucz Dóra, az Újpest többszörös Európa-bajnok kajakosa, akinek az olimpia után nem sokkal az országos bajnokságon is meg kellett mérettetnie magát.

Veres Amarilla aranyérmet nyert párbajtőrben a paralimpián
2021. Augusztus 26. 15:14, csütörtök |

Veres Amarilla aranyérmet nyert a kerekesszékes vívók párbajtőrversenyében csütörtökön a tokiói paralimpián.

Egyszer elvette, többet nem tesz ilyet!
2021. Augusztus 26. 09:53, csütörtök |

A Székesfehérvár-Veszprém Ralin aratott győzelmüket követően augusztus elején újra együtt ünnepelhetett Csomós Miklós és Nagy Attila, bár a szokásosnál egészen eltérő ok miatt:

Megérdemelt elsöprő siker!
2021. Augusztus 25. 15:26, szerda |

A Ritmus ASE és a Korda Racing közös RX csapatának rangidőse és zászlóvivője, Benyó Máté a már jól megérdemelt, óriási sikert aratott a csapat új autójával,

Moszkvics 403 Rallye (1964) a 2021-es Barum Star-on!
2021. Augusztus 25. 13:04, szerda |

Hatfős csapattal érkezik Halász Szabó Anetta, Nagy Tamás, na és a Moszkvics 403 Rallye (1964) a XIII. Star Rally Barum Rally Zlín Historic-ra.

Nagy győzelem Greinbach-ban
2021. Augusztus 24. 14:05, kedd |

Rendkívül sikeres versenyt teljesített a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csapata a rallycross OB harmadik állomásán,

Hazai pályán tér vissza a GRT korábbi bajnoka
2021. Augusztus 20. 16:05, péntek |

A hétvégén rendezik meg a Slovakiaring minden évben egyik legrangosabb már tradicionálisnak mondható OMV MAXX Motion Nagydíjat, mely az FIA CEZ Zóna Trófea versenysorozat hagyományos bajnoki fordulója is egyben.

Nyolcvanegy versenyszámban lesznek magyarok a paralimpián
2021. Augusztus 18. 17:03, szerda |

Tíz sportágban és 81 versenyszámban szerepelnek magyar sportolók a jövő kedden kezdődő tokiói paralimpián, melyen lesz olyan nap, amikor akár 12 számban is lehet magyar döntős.

Messiéket bemutatták, de még nem játszottak a bajnokin
2021. Augusztus 15. 15:00, vasárnap |

A szombat esti hazai bajnokin bemutatták a Paris Saint-Germain futballcsapatának új szerzeményeit, köztük Lionel Messit, de a frissen érkezett nagy nevek még nem léptek pályára a Strasbourg elleni mérkőzésen.