2024. július 18, csütörtök - Frigyes

Hírek | Sport

Dzsudzsák Balázst sokkolta arab klubja
2020. Február 05. 17:03, szerda |

Dzsudzsák Balázst, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányát váratlanul érte, ezért sokkolta, hogy távoznia kell arab klubcsapatától, az al-Ittihad Kalbától.

Magyarország nyerte az első qatch-világbajnokságot
2020. Február 02. 18:06, vasárnap |

A magyar válogatott nyerte az első alkalommal megrendezett qatch-világbajnokságot.

Irány a Mitropa Rally kupa!
2020. Február 02. 05:00, vasárnap |

2020-ban is számolni kell a Magyar ralisportban Gutai Marcellal.

Babosék újra bajnokok az Australian Openen
2020. Január 31. 08:37, péntek |

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a pénteki döntőben 6:2, 6:1-re legyőzte a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Európa egyik legnagyobb akadályfutó-versenyét rendezik Veszprémben
2020. Január 30. 05:00, csütörtök |

Április első hétvégéjén Veszprémben rendezik a Spartan akadályfutó-versenysorozat idei első állomását.

Csomós Mixi: Jól sikerült a szilveszteri durrogtatás
2020. Január 22. 07:01, szerda |

Csomós Mixi és Nagy Attila a Szilveszter Rallye-n parádés teljesítményével vívta ki az ellenfelek és szurkolók elismerését.

Gálamérkőzésen lett csoportelső férfi vízilabda válogatottunk
2020. Január 19. 09:45, vasárnap |

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot,

Teljes a Giro d'Italia mezőnye
2020. Január 17. 07:24, péntek |

Három olasz szabadkártyás csapattal teljessé vált a mezőny a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.

Valami elkezdődött! - Gerevich Dominik harmadik lett az FRT.HU Kupán
2020. Január 07. 17:14, kedd |

Gerevich Dominik harmadik helyet ért el Papp Gyuri navigálásával a decemberi FRT.HU Kupán.

Kassai Viktor visszavonult
2019. December 30. 08:00, hétfő |

Visszavonult Kassai Viktor futballbíró, aki 2008-ban olimpiai, 2011-ben pedig Bajnokok Ligája-döntőt vezetett.

Hosszú Katinka lenyomta Cristiano Ronaldot
2019. December 26. 15:08, csütörtök |

Lewis Hamilton végzett az élen az európai hírügynökségek - köztük az MTI - 2019 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán, amelyen Hosszú Katinka a 13. lett.

Rally: R5-el koronázzuk meg az idei évet
2019. December 22. 17:58, vasárnap |

Aligha sikerülhetett volna jobban Csomós Mixi és Nagy Attila idei évada, hiszen a Peugeot 208 R2-jükkel a magyar bajnokságban három bajnoki címet gyűjtöttek be,