2024. július 19, péntek - Emília

2017. Március 23. 15:35, csütörtök | Helyi

Érmekkel tértek haza az Országos Diákolimpiáról a TVSE úszói

Az elmúlt hét végén rendezték meg Debrecenben az Országos Úszó Diákolimpia Döntőjét.

A TVSE úszószakosztályának tagjaira nagyon büszkék lehetünk, hiszen remek versenyzéssel szuper eredményeket értek el a versenyen dicsőséget szerezve ezzel iskolájuknak és az egyesületnek!

Eredmények:
I. korcsoportban, a 2008-ban született lányoknál 50 m gyorsúszásban Országos Diákolimpiai Bajnok lett Virág Réka, 50 m mellúszás pedig a 3. helyen ért célba Réka, aki a Sárberki Ált.Isk. tanulója. Hasonlóan jól szerepelt ugyan ebben a korcsoportban Jackl Vivien (Bolyai Általános Iskola), hiszen 50 m hátúszásban a 2. helyen ért célba. A fiúknál ugyan ebben a korcsoportban Skoflek Patrik is remekül teljesített 50 m gyorsúszásban a 9., 50 m hátúszásban pedig a 10. legjobb időt úszta. Patrik is a Sárberki Ált.Isk. tanulója. A II. korcsoportban is kitettek magukért a fiúk, lányok. A 2006-2007 -ben születettek versenyében Kriszt Lilla 50 m mellúszásban 6. helyen, 50 m gyorsúszásban 15. helyen végzett, Bakó Zsófia 50 m hátúszás 15. helyezett lett. Mindkét versenyző a Kodály Z. Ált. Isk. tanulója. A fiúk versenyében ebben a korcsoportban Vicze Zsombor képviselte a Sárberki Ált.Iskolát 50 m gyorsúszás és 50 m hátúszás 14. helyen ért célba.

2024. Június 25. 13:17, kedd | Helyi

ALVÓ SÉRTETTŐL LOPTAK AZ AUTÓPÁLYÁN

A tatabányai rendőrök tetten érték azt a két román férfit, akik egy pihenőben ismeretlen módon kinyitották egy alvó sértett gépkocsiját, és abból pénzt vittek el.

2024. Június 04. 04:00, kedd | Helyi

Átadta rozsdamentes gerendákat gyártó üzemét Tatabányán a Transport-Beton

Egyenes és hullámos gerincű rozsdamentes gerendákat gyártó üzemet adott át a Transport-Beton Kft. Tatabányán.

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Július 18. 07:56, csütörtök | Bulvár